Przejdź do treści

Ksero, bindowanie, laminowanie i oprawa prac

Profesjonalny wydruk i oprawa prac

Każdy student wie, że napisanie pracy to nie wszystko – należy ją również w odpowiedni sposób wydrukować i oprawić. Jeżeli szukasz wsparcia w tych kwestiach – zapraszamy do naszego punktu w Poznaniu! Nie tylko wykonasz tutaj ksero, ale również wydrukujesz na wysokiej jakości papierze swoją pracę licencjacką, magisterską lub dyplomową i zlecisz wykonanie jej profesjonalnej oprawy.

Zapewniamy wyłącznie wysokiej jakości materiały i starannie wykonane oprawy twarde oraz miękkie. W zależności od wytycznych Twojej uczelni, możesz wybrać dowolny rodzaj oprawy. Proponujemy również profesjonalne bindowanie i laminowanie – zapraszamy! Jeżeli szukasz punktu oferującego druk cyfrowy, skanowanie, usługi ksero… Nasz punkt przy ul. Murawa 30 w Poznaniu to idealne miejsce, w którym otrzymasz kompleksowe wsparcie!

Oferujemy Państwu wysokiej jakości wydruk, oraz jej profesjonalne oprawienie. Wykorzystujemy druk cyfrowy, dzięki któremu efekt wizualny pracy jest perfekcyjny. Do wydruku prac używamy papieru 80g