Przejdź do treści

Oferta handlowa

AMIK Poznań – tani sklep stacjonarny

Firma AMIK powstała po to, by dostarczać swoim klientom profesjonalne artykuły biurowe, pieczątki, przybory szkolne oraz całą gamę produktów profesjonalnych, niezbędnych do biura, domu i szkoły. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy oraz liczne grono klientów indywidualnych, zarówno zamieszkujących Poznań, jak i inne miasta w całej Polsce. 

Pieczątki i stemple online

Jednymi z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie są pieczątki biurowe. Oferujemy szeroki wybór pieczątek i stempli, zarówno standardowych, jak i wykonywanych na specjalne zamówienie naszych klientów. Oferujemy solidne i tanie pieczątki online wykonywane w ekspresowym tempie.
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • pieczątki prostokątne,
  • pieczątki kwadratowe,
  • pieczątki okrągłe,
  • pieczątki kieszonkowe,
  • pieczątki z podpisem,
  • stemple i datowniki.

W sprzedaży posiadamy wiele tanich pieczątek o różnych rozmiarach, pochodzących od renomowanych producentów. Sprzedajemy pieczątki Wagraf oraz Colop – uznanych polskich firm, dostarczających pieczątki i stemple dla różnych branż i zastosowań. Naszych klientów spoza Poznania zachęcamy do zamawiania pieczątek online – są nie tylko tanie, ale dotrą do Państwa błyskawicznie, a ich precyzyjne i solidne wykonanie zapewni wiele lat bezproblemowego pieczętowania najróżniejszych dokumentów.

Usługi ksero, bindowanie

W naszej ofercie znajda Państwo nie tylko artykuły biurowe oraz pieczątki. W centrum Poznania funkcjonuje nasz punkt ksero, zapewniający tanie i wykonywane w wysokiej jakości wydruki i kserokopie. Oferujemy również oprawę i bindowanie prac i publikacji. Te usługi również mogą Państwo zamawiać online. Gwarantujemy szybką i przyjazną obsługę oraz tanie ceny naszych produktów, zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Nasza oferta